Címlap AJTP AJTP híradó Felvételi felkészítő foglalkozások az Arany János Tehetséggondozó Programba jelentkező diákok számára
Felvételi felkészítő foglalkozások az Arany János Tehetséggondozó Programba jelentkező diákok számára PDF Nyomtatás E-mail
2017. november 26. vasárnap, 18:39

A Türr István Gimnázium és Kollégium 2017. december 2-án, 9 órától 12 óráig felvételi felkészítő foglalkozásokat tart az Arany János Tehetséggondozó Programba jelentkező diákok számára.

Ezen a napon kiscsoportos foglalkozások keretében három felkészítő órát tartunk. Szövegértés, matematika és képességmerő, kognitív feladatlapok gyakorlásával segítjük a programba jelentkező diákokat.

A rendezvény helyszíne az intézmény gimnáziumi épülete, Pápa, Fő utca 10.

A felkészítő foglalkozások ingyenesek. Az érdeklődő diákokat kérjük, regisztrációjukkal jelezzék részvételi szándékukat.

Ezen az oldalon lehet regisztrálni: http://ajtp.nagyreka.hu

Szeretettel várunk minden Arany János Program iránt érdeklődő nyolcadikos tanulót!

Módosítás dátuma: 2017. november 26. vasárnap, 18:45