Címlap AJTP AJTP híradó Sikeresen szerepeltek diákjaink az Országos Arany János Művészeti Fesztiválon is
Sikeresen szerepeltek diákjaink az Országos Arany János Művészeti Fesztiválon is PDF Nyomtatás E-mail
2019. június 19. szerda, 09:33

Az elmúlt néhány nap nagyon mozgalmasan és élményekben gazdagon telt a 9. AJTP osztály számára. A pécsi AJTP fesztiválon vettünk részt, amely egy nagyszabású kulturális rendezvény, ahol idén az ország 20 "aranyos" iskolája mérette meg magát különböző művészeti ágakban.

Osztályunk "egyéb" (ugrókötél-gyakorlat), versmondás, képzőművészeti alkotás, prózamondás, csoportos tánc, csoportos ének, hangszeres zene, irodalmi alkotás kategóriában indult. A versenyen osztályunk 1 arany (Horváth András -versmondás), 1 ezüst (csoportos ének), 1 bronz minősítést ( Rátosi Brigitta- képzőművészet) és egy különdíjat (Bujtor Péter- citera) nyert.

Nagyon büszkék vagyunk erre a sikerre! Hajrá AJTP! Hajrá TÜRR!!!

Módosítás dátuma: 2019. június 19. szerda, 09:45
 


Joomla!. XHTML and CSS.