Címlap AJTP AJTP híradó Változások az Arany János Tehetséggondozó program felvételi eljárásában
Változások az Arany János Tehetséggondozó program felvételi eljárásában PDF Nyomtatás E-mail
2019. november 15. péntek, 01:11

Az Arany János Tehetséggondozó Program felvételi eljárási rendje több változáson ment keresztül, és ezek a változások megkönnyítik a diákok jelentkezését a programba. 1. Nem szükséges a települési és/vagy kisebbségi önkormányzat támogató nyilatkozata, vagyis nem kell a képviselőtestületnek határozatot hozni.
2. A pályázatot ezért közvetlenül az első helyen megjelölt iskolához kell benyújtani, tehát nem az önkormányzathoz 2019. december 11-ig.
3. A kedvezményezett településen élő diákok úgy is jelentkezhetnek a programba, hogy nem részesülnek gyermekvédelmi kedvezményben és nem szükséges a gyermekjóléti- és családsegítő szolgálat támogató nyilatkozata sem.
A kedvezményezett települések listáját az alábbi linken megtalálja, megyei bontásban.
https://net.jogtar.hu/getpdf?docid=A1500105.KOR&targetdate&printTitle

A felvételi eljárással, a pályázattal kapcsolatban Grőber Attila programfelelős nyújt segítséget. minden érdeklődőnek. (Telefonszám : 06/20/2898195¸ e-mail cím : Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. )

Módosítás dátuma: 2019. november 15. péntek, 01:17
 


Joomla!. XHTML and CSS.