Közlekedési verseny PDF Nyomtatás E-mail
2018. április 25. szerda, 21:04

A pápai rendőrkapitányság minden évben meghirdeti közlekedési versenyét. Három kategóriában nevezhettek diákjaink: kerékpár, segédmotor-kerékpár, személygépkocsi. A két utóbbi versenyszámhoz érvényes jogosítvánnyal kellett rendelkeznie a részt vevőknek.

Az április 10-i versenyen személygépkocsi kategóriában indultak :Pitzer Dominik 11.a, Tóth Dávid 11.a, Kiss Dávid 11.f és Jandó Imre 11.f osztályos tanulók. Kerékpárral Sztupák László 9.a, Ibrányi Ádám 9.a és Gombás Martin 9.a mérte össze erejét.

A dobogósok tárgyjutalomban részesültek. Az első helyezettek Balatonalmádiban képviselhetik iskolájukat a megyei fordulón. Személygépkocsi kategóriában Tóth Dávidért, kerékpár kategóriában pedig Sztupák Lászlóért szoríthatunk a következő megmérettetésen.

Hajrá fiúk!

Módosítás dátuma: 2018. április 25. szerda, 21:10