Hauber Károly: A verselemzés iskolája PDF Nyomtatás E-mail
2018. augusztus 15. szerda, 23:08

Most került ki a nyomdából Hauber tanár úrnak A verselemzés iskolája című könyve. A kötet érthetően és érdekesen vezeti be az olvasót a verselemzésbe. Valamennyi magyartanár, középiskolás (különösen az érettségi előtt állók), minden magyar szakos egyetemista és versszerető ember érdeklődésére számot tarthat. A könyv egyelőre öt város hat könyvesboltjában biztosan kapható: Pápán az Annában és a Könyvszigetben (mindkettő a Kossuth utcában van), Győrben (Könyvsziget könyvesbolt, Arany János u. 22), Ajkán (Könyvsziget könyvesbolt, Szabadság tér 14.), Tapolcán (Főtéri könyvesbolt, Fő tér 10.) és Sárváron (Krisztina könyvesbolt Hunyadi u. 1.) Előreláthatólag napokon belül a Líra könyvesboltjaiban és webshopjában is kapható lesz.

A következő linkre kattintva beleolvashatunk a könyv tartalomjegyzékébe és az első részébe: https://drive.google.com/open?id=13HxL8c6ZoAhAF3g6eUBnzZWAqePo9VRE

Módosítás dátuma: 2018. augusztus 15. szerda, 23:28