Versenyeredmények PDF Nyomtatás E-mail
2011. december 05. hétfő, 09:11

OKTV- és egyéb hírek

Az OKTV második fordulójába öt diákunk jutott továb: a 12.G-ből Csurgai Anna és Csikós Fruzsina, a 12.A-ból Töreki Milán, a 13.A-ból Vadász Nóra és Mészáros Dorottya. Valamennyiük felkészítője Grőber Attila tanár úr.

December 3-án került megrendezésre Budapesten az ELTE Eötvös Collegiumának Tanulmányi Versenye filozófiából és magyarból. A 13.A-s Mészáros Dorottya ezen is nagyon szépen szerepelt - első helyezést ért el. Filozófiából Grőber Attila tanár úr készítette fel.

Ugyanezen a megmérettetésen a szintén 13.A osztályos Németh Anna magyarból a negyedik, filozófiából a hetedik helyen végzett.

Gratulálunk a nagyszerű teljesítményekhez, és az OKTV-seknek további sikeres felkészülést kívánunk!

tici

Módosítás dátuma: 2011. december 12. hétfő, 09:37