"Jó tanuló - jó sportoló" PDF Nyomtatás E-mail
2011. december 06. kedd, 13:34

December 2-án, pénteken a veszprémi Megyeházán adták át a "Jó tanuló - jó sportoló" díjat, amely elismerésre eredetileg 300 diákot terjesztettek fel, de csak 30-an kaphatták meg a díjat.

A  Türr Gimnáziumból Kertész Dávid 12.A osztályos tanuló vehette át az elismerést. Az eredmények, amelyeknek elérése erre méltóvá tette őt, a következők voltak:

- Triatlon Országos Diákolimpia, I. helyezés;

- Duatlon Országos Diákolimpia, III. helyezés;

- Úszó Országos Diákolimpia - 100 m mellúszás: 7. hely;

Mindezek mellett szükséges volt a 4,5 feletti tanulmányi átlag, amit Dávid magasan felülteljesített a maga 4,9-ével ( ! ).

A díjátadó után egy állófogadásra invitálták meg a díjazottakat.

Kertész Dávid kimagasló eredményei is bizonyítják, hogy az "ép testben ép lélek" - elv megtartása mennyire fontos szerepet játszhat mindennapi teljesítményünk kialakításában! Szívből gratulálunk Dávidnak és felkészítőinek: édesapjának és Szabó Attila úszóedzőnek!

tici

Módosítás dátuma: 2011. december 06. kedd, 13:52