Címlap Iskolánk Munkatársaink
Munkatársaink PDF Nyomtatás E-mail

Vezetőség | Tantestület tagjai | Adminisztratív és technikai dolgozók |Iskolaorvos, védőnő

Kollégiumi nevelők |Kollégium adminisztratív és technikai dolgozói


Vezetőség

Németh Zsolt intézményvezető
matematika-fizika-informatika, mesterpedagógus; közoktatás vezetői szakvizsga, szakértő, igazgatoturrgimnazium.hu

Gálné Kardos Judit intézményvezető-helyettes
történelem-földrajz; mesterpedagógus; közoktatás vezetői szakvizsga; szakértő; Minősített Tehetséggondozó Műhely programfelelős, kardosjucogmail.com
Vargáné Hári Rita intézményvezető-helyettes
biológia-kémia; mesterpedagógus; közoktatás vezetői szakvizsga, varganehariritaturrgimnazium.hu


Tantestület tagjai


Andó Eszter
biológia-földrajz

Bernáth-Kertész Csilla
biológia-kémia
Bostai Csilla
biológia- kémia, természettudományi munkaközösség vezető

Czobor Andrea
magyar nyelv és irodalom-német nyelv-orosz nyelv


Cseke Laura
magyar nyelv és irodalom-történelem

Csortos Melinda
magyar nyelv és irodalom- angol nyelv; 7. G osztályfőnök; az idegen nyelvi munkaközösség vezetője; drámapedagógiai szakvizsga; mesterpedagógus
Dabóczyné Lenkefi Éva
magyar nyelv és irodalom- angol nyelv; 9. F osztályfőnök; szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár; mesterpedagógus

Eppel Ferenc József
történelem- német nyelv, a Kapcsándi Alapítvány kuratóriumi elnöke
Fekete Gábor
biológia- vizuális kultúra; 5. G osztályfőnök

Gacs Mercédesz Eszter
angol nyelv, DÖK segítő tanár; 6. G osztályfőnök, szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár
Grőber Attila
történelem- filozófia; AJTP programfelelős; vezető szaktanácsadó, történelem szakvizsga, mesterpedagógus
Grőber Csilla
magyar nyelv és irodalom- történelem; történelem mk. vezető, szakértő, szaktanácsadó, magyar nyelv és irodalom szakvizsga, mesterpedagógus

Dr. Hauber Károly János
magyar nyelv és irodalom- német nyelv; 11. A osztályfőnök; mesterpedagógus, szakértő

Hegedűs Eszter
angol nyelv

Hegyiné Panyi Erzsébet
magyar nyelv és irodalom- mérnöktanár; 9. A osztályfőnök

Dr. Hodásziné Pingitzer Andrea Terézia
magyar nyelv és irodalom- történelem, magyar munkaközösség- vezető; magyar nyelv és irodalom szakvizsga, mesterpedagógus, szaktanácsadó,


Jankó Jana
német nyelv; 10. A osztályfőnök; szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár

Karaszlainé Bene Adrienn
matematika

Kéthely György
testnevelés; művészetek munkaközösség vezető; 12. F osztályfőnök; szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár; mesterpedagógus

Dr. Kozma Zoltán Károlyné Ibolya
angol nyelv- történelem- erkölcstan-hon és népismeret; 12.G osztályfőnök; szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár; mesterpedagógus; szaktanácsadó

Martonné Nagy Éva
német nyelv- informatika-tanulásmódszertan; 11. F osztályfőnök


Molnár András
angol nyelv-orosz nyelv; 11. G osztályfőnök, mesterpedagógus; Language cert vizsgaközpont koordinátora
Nagy Réka
matematika-informatika, tanító; tankönyvfelelős, matematika és informatika munkaközösség. vezetője, 8. G osztályfőnök, szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár, közoktatás vezetői szakvizsga, mesterpedagógus, ECDL vizsgaközpont koordinátora
Németh András Sándor
testnevelés- földrajz; 9. NY osztályfőnök

Obermayer Réka
matematika-történelem

Papp Georgina Eszter
magyar nyelv és irodalom- angol nyelv


Porpáczy Alíz
német nyelv- etika - tanulásmódszertan, szakvizsgázott gyakorlatvezető mentortanár, fejlesztőpedagógia szakvizsga, mentálhigiéné prevenció specialista szakvizsga, 10. F osztályfőnök
Rosta Attila
matematika- informatika

Rugli Adrienn
magyar nyelv és irodalom- angol nyelv

Soós Anita Éva
francia nyelv- gyógytestnevelés

Szabó Ildikó
matematika-földrajz- informatika; 10. G osztályfőnök; mérésmetodika, minőségbiztosítás és szakértői feladatok ellátása szakvizsga
Szakács Attila
matematika-technika-informatika

Szedlmajer Gizella
olasz nyelv
Szilos Attila
matematika- fizika; 9. AJTP osztályfőnök
Üvegesné Ozorai Hortenzia
tanító; ének-zene- tanulásmódszertan, tanulásmódszertan munkaközösség-vezető, bátorító pedagógia szakvizsga, mesterpedagógus

Varga Áron
biológia- testnevelés; 12. A osztályfőnök; Iskolai Közösségi Szolgálat koordinátora


Vékony Judit
magyar nyelv és irodalom- könyvtár; intézményi könyvtáros; tankönyvfelelős

Vörös Vivien Kitti
testnevelés

Zsuponicsné Bátyay Erzsébet
matematika-informatika-fizika, 9. G osztályfőnök


Adminisztratív és technikai dolgozóink


Káldos Ernő iskolatitkár, titkarturrgimnazium.hu

Szabóné Pataky Hajnalka iskolatitkár

Polgár György technikus

Radnai Zoltán rendszergazda, rendszergazdaturrgimnazium.hu

Scheich Balázs technikus


Bella Csaba portás

Bene András portás

Cseter Alexandra takarító

Funtek Gyuláné takarító

Réti Mária takarító

Saródy Piroska takarító

Szakolczai Mária Magdolna takarító

Szokodi Gézáné takarító


Kollégiumi nevelőtestület tagjai


Takácsné Molnár Marianna
kollégiumvezető; közoktatás vezetői szakvizsga; testnevelés

Csuti László
kollégiumi nevelőtanár 10. F; magyar nyelv és irodalom-orosz nyelv

Inczédy Péterné
kollégiumi nevelőtanár 11. F; etika- önismeret-személyiségfejlesztés

Kolláth Anita
kollégiumi nevelőtanár 9. AJTP; szociálpedagógus

Molnár Lajos
kollégiumi nevelőtanár, történelem- német nyelv


Németh Márton Károly
kollégiumi nevelőtanár 12. F; hitoktató

Ősz-Varga Marianna
kollégiumi nevelőtanár; tanító

Varga Ernő
kollégiumi nevelőtanár 9. F;


Kollégium adminisztratív és technikai dolgozói

Farkasné Lénárt Katalin, kollégiumi titkár, farkasne.kataturrgimnazium.hu

Baráth Csabáné takarító

Csordás Józsefné takarító

Luttenbergerné Góczán Erika Mária takarító

Sági Szabolcs karbantartó

Tihanyi Tamás Péter karbantartó, fűtő


Iskolaorvos, védőnő, iskolapszichológus

Dr. Balogh Tünde iskolaorvos (csütörtök 8:00-11:00)

Kázmér Erika védőnő (hétfő, szerda 8:00-12:00), egészségügyi ismeretek (óraadó)

Sütő Szilvia iskolapszichológus

 


Joomla!. XHTML and CSS.