Címlap
"Hang-játék" PDF Nyomtatás E-mail
2010. július 28. szerda, 11:05

Március 26-án zajlott Ajkán a Hungaroton rendezte "Hang-játék" elnevezésű zenei vetélkedő, amely témáját ez alkalommal a bécsi klasszikusok korszakából merítette. Öt megye csapatai mérték össze tudásukat. Iskolánkat a 7.G-s Baboth Adelin, valamint a 8.G osztályból Gulyás Eszter, Mándli Klára, Székely Zsófia, Takács Regina és Németh Janka Judit képviselte.

 

A versenyen tétje nem helyezés volt; a csapatok teljesítményét a szűri minősítésekkel ( arany, ezüst, bronz ) értékelte. A türrös csapat a nagyon előkelő "Summa cum laude" minősítést érte el! Felkészítőjük Üvegesné Ozoray Hortenzia tanárnő volt.

 

Gratulálunk a nagyon szép eredményhez!

tici

Módosítás dátuma: 2010. augusztus 16. hétfő, 09:58
 


Joomla!. XHTML and CSS.