Országos versenyek eredményei PDF Nyomtatás E-mail
2010. július 28. szerda, 11:28

Április 16-17-én zajlott Miskolcon a Less Nándor Földrajz Verseny országos döntője, amelyen Kertész Dávid 10.A osztályos tanulónk a 10. helyezést érte el. Felkészítője Gálné Kardos Judit tanárnő volt.

A "Savaria" Országos Történelem Tanulmányi Verseny országos döntőjében Csurgai Anna az ötödik helyen végzett. Felkészítője Grőber Attila tanár úr volt.

A "Polgár a demokráciában" Tanulmányi Verseny országos döntőjében iskolánk csapata a 8. helyezést érte el. A csapat tagjai Nagy Béla, Samu Miklós, Németh Márton és Üveges Bence 13.A osztályos tanulóink voltak. A megmérettetésre Grőber Attila tanár úr készítette fel a diákokat.

Lezajlott a filozófia OKTV országos döntője is. Erre két diákunk jutott be. Üveges Bence 13.A-s tanulónk a 9., Winkler Noémi 11.G-s diákunk a 27. helyen végzett. Üveges Bence történelemből is OKTV-zett. Ezen országos ötödik helyen végzett. Mindkettőjük felkészítője Grőber Attila tanár úr volt.

Április 16-án került sor Budapesten a BME Energetikai Szakkollégiumának Országos Energetikai Versenyére. A döntőbe iskolánk három csapata is bejutott. Ezek a következő eredményeket érték el:

IV. helyezés (12.A)

Somogyi Alexandra

Kapcsándi Tamás

Kiss Gábor Hunor

V. helyezés (13.A)

Ács Attila

Tobak Ramón

Verasztó László

IX. helyezés

Karner Dóra és Böröczky Péter (13.A)

Reiter Arnold (13.F)

A csapatokat Szilos Attila tanár úr készítette fel a versenyre.

Valamennyiüknek - diákoknak és felkészítőiknek is - szívből gratulálunk a szép eredményekhez!

tici

Módosítás dátuma: 2010. augusztus 16. hétfő, 09:57