Címlap Iskolánk Kisgimnáziumi híradó Digitális oktatás egy diák szemével, 3. rész, Kovács Zsófia, 7.g
Digitális oktatás egy diák szemével, 3. rész, Kovács Zsófia, 7.g PDF Nyomtatás E-mail
2020. július 02. csütörtök, 21:16

Az első hetekben még furcsa volt az online oktatás, de teltek a hetek és egyre jobban kezdtem megszokni. Ennek a fajta tanulásnak szerintem van jó és rossz oldala is. Néhány tantárgyból sokkal többet kapunk, mint amennyit az iskolában szoktunk. Vannak nehézségek is, mert a tananyagról csak fájl-t kapunk, így nehezebb megoldani a feladatokat. Könnyebb lenne a tananyagot megértenünk, ha új témakör tanulásakor élőben elmagyaráznák nekünk. A gyakorlást már megtudjuk oldani önállóan is. A végére sikerült belerázódnom, az osztálytársakkal jól kiegészítettük egymást.

Kovács Zsófia, 7.g

Módosítás dátuma: 2020. július 02. csütörtök, 21:21
 


Joomla!. XHTML and CSS.