Kosárlabda PDF Nyomtatás E-mail
2017. november 15. szerda, 22:21

2017. október 16-án kezdődött meg az V.-VI. kcs.-os fiú Kosárlabda Diákolimpia megyei selejtezője. Tanulóink csoportjukból 3 győzelemmel kvalifikálták magukat a 2017.11.09.-én megrendezésre kerülő Döntőre.

Az idei tanévben a bajnoki cím megvédéséért a veszprémi Vetési Gimnázium és a házigazda balatonfüredi Lóczy Gimnázium diákjaival kellett megküzdenünk.

A Vetési ellen rendkívül izgalmas mérkőzésen kis különbséggel, a házigazdák ellen könnyed, szép játékkal sikerült nyerni.

Ezzel a sikerrel iskolánk fiú kosárlabdázói 10 éves jubileumukat is ünneplik egyben. A 2007/08-as tanévtől kezdve minden tanévben, legalább egy korosztályban megyei bajnoki címet szereztek.

A csapat tagjai: Hegyi Péter , Schweighoffer Péter, Münczenrieder Bendegúz, Présing Áron, Csányi Gábor, Göcsei Gergő, Szeier Kristóf, Horváth Gergő, Tóth Barna, Kovács Balázs, Kövér Bálint, Hegyi Barna, Széles Ákos, Lengyel Vincze

T. E.: Németh András

Módosítás dátuma: 2017. november 15. szerda, 22:31