Címlap
Véleményem az online oktatásról. Pusztai Boglárka, 11.A PDF Nyomtatás E-mail
2020. július 02. csütörtök, 22:39

Digitális oktatás diák szemmel

A napokban valaki feltette nekem személyesen is a kérdést, hogy valójában milyen tapasztalataim vannak az online tanulással kapcsolatban. Egy mondat jutott eszembe, méghozzá az, hogy sokkal jobb, mint amire számítottam.

Összességében szerintem sikerült belerázódni, tanáraink is megtalálták a számukra legkézenfekvőbb megoldásokat a tananyag leadására. Legtöbben nagyon segítőkészek, az írott formában elküldött anyagrészek mellé online órát is felajánlanak, a könnyebb megértés érdekében. Számomra ez nagyon pozitív, úgy gondolom, hogy sikerült úgy folytatnom az iskolai teendőimet, mintha naponta bejárnánk az órákra.

Negatívumként azt tudnám felhozni, hogy itthon sokkal nehezebb rávenni magam a tanulásra, sokszor nincs motivációm elvégezni a feladatokat, ilyen szempontból hiányzik az intézményesített környezet. Viszont tetszik, hogy úgy oszthatom be az időmet, ahogy nekem kényelmes, bármikor tudok szünetet tartani. Rengeteg időm felszabadult ezáltal.


Módosítás dátuma: 2020. július 02. csütörtök, 22:42
 


Joomla!. XHTML and CSS.