Címlap
ELTE Origó referenciaiskola lettünk PDF Nyomtatás E-mail
2022. január 12. szerda, 19:29

ELTE Origó referenciaiskola lettünk

2021 decemberében Origó referenciaiskola címet kapott a Türr István Gimnázium.

Azok az iskolák részesülhetnek a megtisztelő elismerésben, amelyek fontosnak tartják az idegen nyelvek oktatását és támogatják diákjaikat a nyelvvizsgák megszerzésében.

A most megkötött megállapodás újabb lehetőségeket teremt gimnáziumunknak. Az Origó Nyelvi Centrum szakmai továbbképzései bővítik tanáraink szakmai módszertanát. A diákok számára pedig ingyenes próbavizsgákat, teszteket biztosítanak.

Bízunk benne, hogy a nyelviskola szakmai segítségével még több diákunk tud sikeres nyelvvizsgát tenni, így intézményünk hatékonyabban járulhat hozzá tanulóink sikeres felvételijéhez és egyetemi tanulmányaikhoz.


Módosítás dátuma: 2022. január 12. szerda, 19:41
 


Joomla!. XHTML and CSS.