Dabóczy Orsolya az év AFS-önkéntese PDF Nyomtatás E-mail
2017. november 26. vasárnap, 17:51

Több mint egy év önkéntes munka után, 2017 tavaszán kezdtünk el ötletelni Kutschera Kristóffal és az AFS országos fejlesztőivel, hogy miként lehetne felvirágoztatni a pápai AFS körzetet.

Mivel a diákságban nagy potenciál lapult, gyorsan meg tudtunk nyerni egy erős önkéntes csapatot. Két vállalkozó szellemű pápakörnyéki család is jelentkezett cserediák-fogadásra, iskolánk így ismét tanulói között tudhat külföldi diákokat.

A sikerek mögött hosszas, de motivált szervező- és csapatépítő-munkát folytatok, melynek úgy látom, van értelme. Azokkal a társaimmal, akiket elérek az AFS célkitűzéseivel, egy toleránsabb és békésebb világ felé lépegetünk interkulturális élményeink kapcsán. A körzet életben tartásához szeretnénk, ha jövőre is érkeznének cserediákok Pápára, s ehhez fogadócsaládok jelentkezését várjuk:

Tapasztalja meg mindenki az AFS életérzését fogadócsaládként, kiutazóként vagy

önkéntesként, ahogy én is megtapasztaltam azt…

Dabóczy Orsolya

Módosítás dátuma: 2017. december 12. kedd, 11:07