Bolla Sára, iskolánk öregdiákja, már másodszorra nyerte el az MNB kiválóság ösztöndíjat! PDF Nyomtatás E-mail
2017. november 25. szombat, 21:13

Az ösztöndíjat az MNB által támogatott gazdaságtudományi szakok hallgatóinak 3%-a nyerheti el, tanulmányi eredmény és szakmai/tudományos munka alapján.

Feltétel többek között az is, hogy az elmúlt két félév (kredittel súlyozott) átlaga 4,00 felett legyen, az elmúlt két félévben 55 kreditet teljesíteni, a mintatantervet időarányosan 97%-ban teljesíteni kell, emellett tudományos vagy szakmai munkát kell igazolni, ez Sáránál egy számvitel verseny volt. Az összege pont megegyezik a tandíj összegével, így Sára örül, hogy szülei válláról is le tudja venni ezt a terhet. Sára szerint, akik pénzügyi pályán szeretnének elhelyezkedni, ez nagyon jó lehetőség, hiszen tavaly a díjátadó után is sok meghívást kaptak a jegybanktól más eseményekre, folyóiratok bemutatására, nyári egyetemen való részvételre, stb.

Gratulálunk neki, további sok sikert kívánuk!

Módosítás dátuma: 2017. november 25. szombat, 21:19